FAQ

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bazę najczęściej zadawanych pytań – jeśli podczas korzystania z naszych usług napotkałaś jakiś problem, poszukaj rozwiązania poniżej.

Przed złożeniem wniosku

Jakie warunki muszę spełniać, by uzyskać pożyczkę?
Aby ubiegać się o pożyczkę musisz mieć ukończone 20 lat oraz stały dochód. Ponadto warunkiem koniecznym jest brak zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych oraz brak wpisu w rejestrze dłużników.
Jaka jest opłata za udzielenie pożyczki?
Kwota, jaka zostanie naliczona za udzielenie pożyczki, jest zależna od całkowitej kwoty pożyczki, jak również od okresu, na który zostanie zawarta umowa pożyczkowa.
Jaką kwotę mogę pożyczyć i na jak długo?
Oferowane przez nas pożyczki mieszczą się w kwocie od 200 do 1500 zł. Wystarczy, że określisz kwotę, jaka Cię interesuje oraz ilość dni (od 7 do 35 dni). 
Zarejestrowałam się, ale nic się nie dzieje. Dlaczego?
W celu zakończenia rejestracji system wysyła potwierdzenie zamówienia na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Aby zweryfikować, czy zostało ono do Ciebie wysłane, sprawdź swoją pocztę elektroniczną. Jeśli na Twojej skrzynce nie ma potwierdzenia, prosimy o kontakt.
Czy konieczne jest poręczenie bądź zastaw?
Do otrzymania pożyczki nie wymagamy poręczenia ani zastawu.
Czy mogę ubiegać się o pożyczkę, jeśli nie mam polskiego obywatelstwa?
O pożyczkę może ubiegać się osoba, która jest rezydentem Polski, czyli ma status obywatela lub osoby nieposiadającej obywatelstwa, lecz zamieszkującej w Polsce i posiadającej numer PESEL.
Czy mogę uzyskać pożyczkę, jeśli mam już zaciągnięty kredyt w innej instytucji finansowej?
Tak, wówczas pożyczkę możesz uzyskać pod warunkiem braku opóźnień w spłacie zobowiązań oraz braku wpisu w rejestrze dłużników.

Wniosek o pożyczkę

Ile czasu zajmuje przetwarzanie wniosku?
Wniosek o pożyczkę przetwarzany jest niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności 1 gr na naszym koncie.
W jaki sposób dowiem się o zatwierdzeniu pożyczki?
Natychmiast po zatwierdzeniu pożyczki zostaniesz o tym fakcie poinformowana za pomocą wiadomości e-mail. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, natomiast jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Po złożeniu wniosku

W jaki sposób mogę się dowiedzieć, jaka pożyczka została mi przyznana?
Aby uzyskać tą informację, wystarczy zalogować się na swoje konto użytkownika na stronie moje konto. Tam sprawdzisz status złożonego przez Ciebie wniosku pożyczkowego oraz dowiesz się, jaka jest maksymalna kwota pożyczki, o którą możesz się ubiegać, co będzie zależało od tego, czy o pożyczkę starasz się pierwszy czy kolejny raz.
Kiedy otrzymam pieniądze?
Pieniądze otrzymasz natychmiast, jeśli posiadasz konto w jednym z następujących banków: Millennium, PKO BP, BZ WBK+Kredyt Bank, Pekao SA, mBank, Alior Bank. Szybkość wpływu pieniędzy na konto zależna jest od dostępności internetowej banku. W przypadku posiadania konta w innym banku, przelew na konto zostanie zrealizowany do dwóch dni.
Kiedy i jak mogę ubiegać się o plan spłaty pożyczki?
Wystarczy zgłosić taką potrzebę w profilu użytkownika. Po spłacie pierwszej raty pożyczki Twoja prośba o harmonogram spłaty będzie mogła zostać zrealizowana.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy?

Weź pożyczkę!

Ile potrzebujesz?
Na jak długo?
Koszt pożyczki
RRSO
%
Kwota pożyczki

Razem
Termin spłaty

Masz inne pytania?

Skontaktuj się z nasza Konsultantką - na pewno udzieli Ci rzetelnej odpowiedzi.